Треннування

Персональні тренування «Cortez» – наука рукопашного бою.

Саме наука, тому що махати руками та ногами може кожен, але далеко не кожен робить це грамотно. У чому полягає грамотність бою і як її досягти? Як і в будь-якому виді спорту, єдиноборства, такі як ММА, бокс, кікбоксинг, тайський бокс, кроссфіт і т.д., вимагають від спортсмена повної віддачі як у фізичному. і у моральному сенсах. Прийшовши в спортзал людина повинна залишити позаду всі нагальні проблеми і віддатися занять «з головою», адже крім автоматичного відпрацювання прийомів ще потрібно пам’ятати всі правила ведення бою.

Ви, звичайно, можете тренуватися і вдома, знайшовши відповідний канал на Youtube, але в таких тренуваннях є свої мінуси: потрібна сила волі себе змусити (що легко зроблять наші тренера), потрібно зовнішнє спостереження тренера який знаходитиме і вказуватиме вам на помилки виконання того чи іншого прийому, вдома можуть бути цінні речі, які легко побити, «домашні» співмешканці відволікатимуть і приколюватимуться, «домашні» улюбленці будуть думати, що ви з ними граєте і почнуть на вас стрибати і т.п. Це звичайно варто сприймати з почуттям гумору, але ми нещодавно пережили карантин та пам’ятаємо як це-займатися спортом вдома.

MMA

Змішані бойові мистецтва — це високоінтенсивне бойове мистецтво, яке поєднує в собі техніки та прийоми різних єдиноборств, таких як: карате, кікбоксинг, бокс, тайський бокс і т.п.

Бокс — контактний вид спорту, єдиноборство, в якому спортсмени завдають один одному ударів кулаками зазвичай у спеціальних рукавичках.

Карате (або карате) – засноване на системі рукопашного бою японське бойове мистецтво, вчення про захист та напад.

Тренера

Наші тренери на чолі з Альбертом Кортесом навчать досягти потрібного Вам рівня, враховуючи багато факторів, таких як вік, фізичні дані, досвід тощо.

Евгений Ивангородский

Також залежно від того, який вид єдиноборств ви виберете ми допоможемо вам з підбором екіпіровки, яка також продається і в нашому магазині.

Киракосян Елена Владимировна

Кікбоксинг — досить молодий вид спортивних єдиноборств, широко популярний у багатьох країнах світу.

Тайський бокс, муай тай або «битва восьмируких» — один з добре відомих видів бойових єдиноборств.

Кросфіт — популярний напрямок активного фітнесу.

Відгуки

Що про нас пишуть у соцмережах?

Sunny

Sunny “Lola” Keitwo
4.5/5

Хороший тренер, адекватная цена, ещё и для мам появились занятия. Это же супер, ваш ребенок занимается, и вы в соседнем зале, очень удобно! Всем рекомендую

4.5/5

"Место, где ты становишься лучше: тренер вдохновляет, музыка помогает, оплата не напрягает, Альберто рулит)))"

Joanna Foxx

Fashion Model

Felicity Trump

Студент
5/5

"Опытный и отзывчивый тренер Альберт. Академия единоборств целая, есть все направления. "

Спортивні зали

Графік тренувань теж обговорюється індивідуально, ви можете приєднатися до групи або пройти курс персональних тренувань з обраним тренером. Дорослим тренування допоможуть розвинути себе фізично, подолати невпевненість у собі, подолання страхів та труднощів у спілкуванні, підвищення самооцінки. Дітям тренування у команді розвивають командний дух.

У нас просторные спортзалы в городе Киев, полностью оснащенные всем необходимым. В раздевалке у вас будет свой шкафчик. Вежливые администраторы помогут вам освоится, познакомят с тренерами, предложат чай или кофе. Есть туалеты, душевые. У нас есть три зала, можете выбрать тот, которым вам больше подходит: Оболонская набережная 3, ул.Приречная 21а, ул.Мишуги 2. Если у вас остались вопросы пишите на еmail razorvital@gmail.com или звоните:

(068) 404-11-00 Запись на персональные тренировки

(068) 404-03-03 -Телефон сети клубов.

Альберто Кортес ⭐

(068) 404-11-00

razorvital@gmail.com

Адрес: