MMA — Mixed martial arts

Персональні тренування “Cortez” – наука рукопашного бою.

Змішані бойові мистецтва (також MMA – від англ. Mixed martial arts) це високоінтенсивне бойове мистецтво, яке поєднує в собі техніки та прийоми різних єдиноборств, таких як: карате, кікбоксинг, бокс, тайський бокc і т.п. Якщо ви, як і багато інших, вважаєте, що мікс-файт – це бої без правил, то трохи помиляєтеся: у ММА діють дуже суворі закони.

Вони регламентують поділи на вагові категорії та час поєдинків, жорстко обмежують застосування прийомів, небезпечних для життя та здоров’я спортсменів. Зокрема, тут заборонено кусатися, тиснути на очне яблуко, заламувати пальці, захоплювати вуха та ніс, бити нижче за пояс тощо.

CORTEZ PERSONAL TRAINING

Вартість тренувань

Підписуйтесь на наш канал в Instagram і будете в курсі всіх важливих подій та новин.

Персональні тренування або індивідуальні тренування це найкращий спосіб поставити собі удар або навчиться битися за короткий термін. Заняття з самооборони для дівчат та чоловіків допоможуть стати впевненішими у собі у складну хвилину. Ми підготуємо тебе так що жодні вуличні кулачні бої тобі не стануть на заваді. У нас понад 10 років досвіду у навчанні самооборони дітей, жінок та чоловіків.

650 грн/Тренування

Персональне Тренування

950 грн/Тренування

Сплит Тренировка

від 2000 грн/група

Групові тренування  Тренери з ММА

  Наші тренери Альберто Кортес, Артем Кіракосян, Євген Івангородський висококваліфіковані досвідчені тренери які навчили не один десяток хороших бійців. Підготовка учнів вимагає грамотного підходу та різноманітності методики тренувань, для більшої ефективності насамперед варто приділити увагу відпрацюванню сили необхідної для боротьби із противником та техніки удару. Важливим фактором є робота над збільшенням м’язової маси для розвитку вибухової сили, яка є вкрай важливою під час протистояння перед натиском і вагою противника.

  Історія ММА

  Хоча ще на античних Олімпійських іграх у Стародавній Греції, панкратіон і був одним із найпопулярніших видів, після заборони на їх проведення, як вид перестав існувати.

  Незважаючи на численні спроби відродити вид єдиноборств та змагань з «кулачних боїв», у яких обмеження правилами мінімальні і де можна поєднати боротьбу та ударну техніку, до 1990-х років ці спроби не мали успіху. Але вже з початку 90-х, завдяки появі таких організацій як UFC, Pride, Strikeforce, популярність MMA різко зросла. У перших поєдинках з ММА організаторами запрошувалися представники різних видів єдиноборств, або просто фізично міцні люди, які від природи мають бійцівські навички, і в рамках одного турніру виявляли найсильнішого. Згодом було сформульовано правила проведення поєдинків, що ставлять на перше місце здоров’я та безпеку спортсмена, які змінили уявлення про ММА як про «кривавий спорт», і що дозволило формуватися MIXFIGHT як самостійному виду спорту.

  Для відпрацювання ударної техніки початківці та професійні бійці часто використовують такий прийом, як “бій з тінню”. Удари наносяться повітрям з великою швидкістю та інтенсивністю рухів. Для хорошого опрацювання техніки радимо чергувати динамічні та уповільнені удари. Під час своїх тренувань бійці мікс-файт працюють над розвитком такої навички, як прискорення в бою. У цьому випадку добре допомагає біг на короткі дистанції, це можна робити як на рівній поверхні, так і переміщаючись вгору-вниз сходами.

  Студія персонального тренінгу «CORTEZ»:

  Усі тренування зі змішаних єдиноборств проходять під керівництвом професійних тренерів, у просторих світлих залах нашого клубу.

  Якщо ви шукаєте тренування у Києві для своєї дитини — зверніть увагу, на даний момент у нас є групи ММА для дітей від 3 років.

  Для вашої зручності працюють ранкові та вечірні групи.

  Індивідуальні заняття із персональним тренером.

  CORTEZ PERSONAL TRAINING

  Слідкуйте за нами в Instagram

  Підписуйтесь на наш канал в Instagram і будете в курсі всіх важливих подій та новин.

  Mixed Martial Arts

  Змішані єдиноборства

  “Змішані єдиноборства – це місце для сильних духом, амбітних людей, які готові наполегливо працювати для досягнення результату.”